Spalensky.com - největší obchod dřevěných lišt
Upozornění: Doprava zdarma u objednávek nad 2200 Kč (zásilka do max. hmotnosti 30 kg) !!

Ochranné rohy

Už se vám také stalo, že jste nedopatřením urazili roh na chodbě, v kuchyni či jiné místnosti v domě nebo bytě? Také jste se tzv. "nevešli" do prostoru třeba při nesení většího břemene a utrpěl tím nějaký roh u vás doma, u přátel, v zaměstnání? Přemýšlíte, jak zakrýt defekt, ke kterému již došlo? Chcete-li předejít poškození rohů (případně poškození zakrýt), využijte náš Ochranný roh.

Ochranný roh je vyráběn ve dvou rozměrech: 3030 a 4040. Podklad z jakostního borového či smrkového dřeva je potažen kvalitní fólií, vybrat si můžete z několika dekorů. Délka ochranného rohu je 145 cm (v bílé barvě navíc nabízíme 120 cm), v horní části je roh navíc opatřen ochrannou koncovkou v barvě fólie, koncovka dodává rohu elegantní zakončení. Díky koncovce a fólii snadno udržíte ochranný roh v čistotě. Dáváte-li přednost přírodní úpravě, je možné ochranné rohy nahradit našimi rohovými lištami, které nabízíme v mnoha rozměrech.

Přehled tvarů

ROH 3030
ROH 3030
ROH 4040
ROH 4040
Rohové lišty
Rohové lišty
 
Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk a nastavení na stránce. Zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam.