Spalensky.com - největší obchod dřevěných lišt
Upozornění: Doprava zdarma u objednávek nad 2200 Kč (zásilka do max. hmotnosti 30 kg) !!

Možnosti dopravy

Osobní odběr v provozovně     ........................................................................................     0 Kč

Osobní odběr  je nejrychlejší, nejvýhodnější a nejlevnější způsob doručení objednaného zboží. 
V naší provozovně v Kamýku nad Vltavou 132 to může být téměř okamžitě.
(Po -Pá  6:00-10:30 a 11:00- 14:00; So-Ne mimo provoz)

Na pobočce nelze platit kartou, platba je možná pouze v hotovosti.

Doprava přepravní službou:

Dopravné při objednávce nad 2200 Kč    ........................................................................     0 Kč

U objednávek nad 2200 Kč a současně hmotnosti do 30 kg Vám nebudeme účtovat dopravné a balné. U zásilek těžších než 30 kg se Vám konkrétní cena objeví při objednávání v sekci "Doprava a platba".
Platí pouze pro přepravu po ČR.

Dopravné při objednávce do 2199 Kč    ..........................................................................     od 169 Kč

Cena přepravného, včetně balného, se odvíjí od váhy a rozměrů zásilky. Konkrétní cena se Vám objeví při objednávání v sekci "Doprava a platba".

Obsahuje-li Vaše objednávka zboží delší než 2,4m, může Vám být doúčtován příplatek 200 Kč pro nadrozměrné zásilky. O této skutečnosti budete informováni telefonicky nebo emailem při potvrzení objednávky (ne automaticky generovaný email)
 

Většina balíků zasílaných naší společností neodpovídá standardním rozměrům pro běžně zasílané zásilky, proto byla námi vybrána společnost DSV, která balíky rozměrných nebo atypických rozměrů přepravuje. Jak již bylo uvedeno, osobní odběr je zdarma (i bez balného), rovněž k nákupu nad Kč 2200,- není účtován poplatek za balné a poštovné, tento hradíme my jako poděkování za Vaši objednávku. Nadále se cenami dopravy zabýváme.

 
Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk a nastavení na stránce. Zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam.