Spalensky.com - největší obchod dřevěných lišt
Upozornění: Doprava zdarma u objednávek nad 2200 Kč !!
 Filtrování výrobků
 • Štítek
 • Cena
  0,-
    
  0,-
 • DÉLKY
  0 cm - průběžná délka (pd)
 • DŘEVINA
 • PROVEDENÍ

Dřevěné lišty pro podlahu i nábytek

Abychom vám co nejvíce pomohli při každém projektu, který máte před sebou, připravili jsme pro vás širokou nabídku dřevěných lišt. Najdete u nás celou škálu lišt v různém provedení – od klasických latí, krycích lišt a hranolů až po nábytkové a podlahové ozdobné lišty s reliéfem.

Lišty pro vás máme v dřevinách, které vám nabízejí své skvělé vlastnosti a dobře se s nimi pracuje. Proto u nás naleznete lišty smrkové, borové, bukové nebo třeba dubové. Ať už potřebujete lištu pro zakončení podlahy, nebo pro dokončení nábytku, vyrábíme je pro vás.

Když máte vybrané provedení a dřevinu, stačí již vybrat jen délku samotné lišty. Standardně se lišty dodávají v délce 200 cm či 240 cm. V nabídce však máme i jiné rozměry nebo si u nás nechte vyrobit dřevěnou lištu na zakázku

Přehled dřevěných lišt

Krycí
Krycí
Krycí profilové
Krycí profilové
Rohové vnější
Rohové
Lišty"L"
Lišty
Rohové vnitřní
Rohové vnitřní
Podlahové
Podlahové
Přechodové
Podlahové
Kruhové
Kruhové
Trojúhelníkové
Trojúhelníkové
Obrazové
Obrazové
Hranolky
Hranolek
Hranoly
Hranoly
Podkladové latě
Podlahové latě
Zasklívací
S polodrážkou
Nábytkové
Nábytkové
Lišty atypické
Atypické

 
Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk a nastavení na stránce. Zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam.